Spēks starp kājām Motocikls


   Laikam jau izlasot virsrakstu skaidrs ka runa būs par motocikliem. Mani pašu diez vai varētu dēvēt par lielu moto fanu. Tajā pašā laikā pilnīgi pretēja ir dažu manu draugu un paziņu nostāja.
   Transporta līdzeklis protams ļoti labs , bet atmiņā uzreiz ataust jociņš par donoriem. Nav jau tā ka es esmu pilnīgs motorizēto rumaku noliedzējs . Man pat patīk daži gaumīgi čoperi un kā motokrosa laikā sportisti rāda savu meistarību.
   Tā kā pats neesmu mocīša īpašnieks ir grūti novērtēt visu ko sniedz pārvietošanās prieks ar motociklu.  Varu derēt ka sajūta ir fantastiska apzinoties kāds spēks un jauda ir tavās rokās. It īpaši skaistā vasaras dienā izmetot lielāku vai mazāku līkumu  svaigajā gaisā. To visu un vēl vairāk spēj novērtēt katrs motobraucējs.

   Kā jau katram motorizētam transporta līdzeklim to mēdz piemeklēt dažādas tehniskas ķibeles. Šajā gadījumā mans draugs Ritvars ir apņēmies atdzīvināt viņa īpašumā esošo motocikla Java eksemplāru. Nemācēšu paskaidrot precīzāk par modeli un to kas tad īsti bija noticis  .