INFORMĀCIJAI!!! Visiem kas nav iepazinušies ar savu centrālo vai tuvāko parku.


Atrast laiku pavadīt pie dabas nav nemaz tik sarežģīti, bet vēlēšanās dabu padarīt pieejamāku un sasniedzamu seko līdzi gadsimtiem.

Likumsakarīgi un saprotami kāpēc parku kultūra tiek turpināta arī mūsdienās. Tas ko mēs varam vērot pilsētas apbūvē ir veiksmīgi saglabājies un katram no mums ir sava zaļā zona. Lai cik apkopts vai nesakopts ir tavs tuvākais parks, paldies par to senajiem Ķīniešiem un aristokrātiem. Tie parki kas paredzēti transporta novietošanai gan vairāk seko industrializācijai, bet patur domu par īpaši pielāgotu un sakārtotu platību.

Zaļā zona – nacionālie parki, dabas parki, apzaļumoti dārzi. Sākotnējā viduslaiku ideja par apzaļumotu norobežotu teritoriju veiksmīgi iekļauta – gan pilsētvidē, gan lauku teritorijās.

Pat sakoncentrējot vienkopus visus apciemotos parkus un ainavas nevaru iedomāties to pašu iespaidiem bagātāko. Šis mirklis noķerts Londonā, bet noteikti neizceļas ar tādu vērienu kāds valda Anglijas parku un ainavu kultūrā kopumā. Tur ir ko redzēt! Mans parks laikam ir tas kas pieejams tieši tagad un šeit, neatkarīgi no atrašanās vietas.